JVC

Japoński koncern JVC KENWOOD to wiodący światowy producent elektroniki użytkowej i profesjonalnej. Oferowane przez JVC monitory medyczne (znane wcześniej pod marką TOTOKU) są produkowane od 1972 roku. Charakteryzuje je zastosowanie unikalnej technologii i dziesięciolecia solidnego doświadczenia w produkcji monitorów.

JVC (dawniej TOTOKU) od zawsze dostarczało monitory dla fabryk, stanowisk nadzoru i kontroli, a przede wszystkim do medycznych stacji opisowych i przeglądowych. Marka TOTOKU była od zawsze kojarzona z niezawodną pracą w trudnych warunkach, wsparciem serwisowym oraz ciągłym wprowadzaniem innowacji.

TOTOKU jako pierwsze na świecie wprowadziło i opatentowało technologię ISD, zwiększającą trzykrotnie rozdzielczość obrazu wyświetlanego na standardowej matrycy monochromatycznej 2MP, 3MP i 5MP. Potwierdzeniem jakości tej technologii było dopuszczenie przez FDA w USA w 2010 r. monitora 3MP MS31i2 z technologią ISD jako pierwszego na świecie monitora 3MP nadającego się do prowadzenia diagnostyki mammograficznej!

W aktualnej ofercie firmy JVC (dawniej TOTOKU) znajdują się zarówno przeglądowe monitory kolorowe jak i specjalistyczne monochromatyczne monitory 5MP do radiologicznej diagnostyki obrazowej w mammografii.


MS-S500

Monitor monochromatyczny 5MP z podświetleniem LED do radiologicznej diagnostyki mammograficznej (21.3", 5MP (15MsP w technologii ISD), 2000:1, 3000 cd/m2).

CCL650i2 LED

Monitor kolorowy szerokoekranowy 6MP (podwójny) do ogólnej radiologicznej diagnostyki obrazowej (30", 6MP, 1000:1, 800 cd/m2).

Od połowy 2013 roku dział monitorów diagnostycznych firmy TOTOKU jest częścią koncernu JVC KENWOOD.

Strona główna | Aktualności | Oferta | Klienci | Kontakt | © 2021 Copyright DISOL Wszelkie prawa zastrzeżone.