i3 - nowa seria monitorów diagnostycznych

Seria i3 to całkowicie nowe monitory, poczynając od nowo zaprojektowanej obudowy, a kończąc na nowych funkcjach i jeszcze lepszych parametrach. Podobnie jak poprzednia seria i2, również nowe modele kolorowe serii i3 oferują Tryb Dynamiczny, Tryb Tekstowy oraz wiele innych funkcji.

Nowoczesny wygląd

Nowa obudowa, biała od tyłu, doskonale komponuje się z innymi urządzeniami IT. Ponadto podstawa o małej powierzchni pozwala zaoszczędzić dodatkowe miejsce na biurku.

 

Przyciski funkcyjne z przodu monitora

Nowym rozwiązaniem są również programowalne przyciski funkcyjne. Umożliwiają one szybki dostęp do różnych funkcji monitora. Ich konfiguracja jest możliwa przy pomocy oprogramowania narzędziowego do monitorów QA Medivisor Agent.

Wskaźnik LED oraz przyciski funkcyjne zostały umieszczone w jednej linii z przodu obudowy monitora.

LUT 3D

Nowe monitory Serii i3 są wyposażone w nowo zaprojektowaną tablicę LUT 3D. Umożliwia ona pełną kontrolę każdego koloru. Kolory są naturalne i precyzyjnie ustawione. Ma to szczególne znaczenie w przypadku pracy na kilku monitorach jednocześnie.Każdy z monitorów serii i3, niezależnie od jego lokalizacji, będzie wyświetlał identyczny obraz.

 

Czujnik obecności przed monitorem

Seria i3 wyposażona są również w czujnik obecności osoby przed monitorem. Wykrywa on gdy ktoś siedzi przed monitorem. Funkcja ta pozwala na oszczędzenie energii, gdy użytkownik odchodzi, a monitor nie jest przez jakiś czas używany.

Samodzielna kalibracja

Monitory serii i3 jako pierwsze na rynku oferują możliwość kalibracji w pełni niezależnej od komputera stacji roboczej. Bazuje ona na nowej funkcji harmonogramu zadań, pracującej niezależnie od stacji roboczej. Umożliwia on na przykład wykonaniekalibracji monitorów w nocy, bez potrzeby uruchamiania stacji roboczej. Nigdy dotąd kalibracja nie była tak prosta. Wystarczy ustawić odpowiedni harmonogram w oprogramowaniu narzędziowym monitorów QA Medivisor Agent, a w zaplanowanym terminie monitor uruchomi się samodzielnie, rozgrzeje, wykona procedurę kalibracji, a następnie samoczynnie sięwyłączy.

 

DisplayPort Daisy Chains

Złącze DisplayPort 1.2 umożliwia szeregowe podłączanie monitorów.

Monitory radiologiczne monochromatyczne

MS-S200
MS-S300
MS-S500
 

Monitory radiologiczne kolorowe

CL-R211
CL-S200
CL-S300
CL-S500
CL-S600
CL-S1200

Strona główna | Aktualności | Oferta | Klienci | Kontakt | © 2024 Copyright DISOL Wszelkie prawa zastrzeżone.