Oferta
Rein Medical

Monitory i komputery medyczne all-in-one do zastosowań szpitalnychCLINIO 3 Komputer

Komputery medyczne CLINIO 3

Bezpieczeństwo, czystość i wygoda
CLINIO 3 jest całkowicie higienicznym komputerem, jego front charakteryzuje się płaskim panelem, bez żadnych krawędzi czy wystających przycisków. Jest on bardzo wygodny w obsłudze - zarówno pojemnościowo-projekcyjny ( PCTA ) pasek poleceń jak i opcjonalny ekran dotykowy można obsługiwać w rękawiczkach chirurgicznych. Panel przedni jest wykonany w klasie szczelności IP65, co zapewnia łatwość czyszczenia i dezynfekcji.

Jednoczesne podłączenie trzech monitorów
Każdy komputer CLINIO 3 ma dwa wyjścia HDMI i jedno wyjście DVI. Obraz z komputera może być pokazywany na dwóch dodatkowych monitorach. Obraz wyświetlany na komputerze CLINIO 3 można sklonować - innymi słowy, wszystkie trzy monitory mogą pokazywać to samo. Alternatywnie pulpit można rozszerzyć na wszystkie trzy monitory, tak aby na każdym z nich wyświetlać inne obrazy. Maksymalna rozdzielczość podłączanych monitorów to 1920 x 1200 pikseli.

Indywidualna konfiguracja parametrów komputera
CLINIO 3 jest wyposażony w jednostkę komputerową o wysoka wydajność. W podstawowej konfiguracji otrzymujemy procesor Intel Core i5, 4GB pamięci RAM i duży dysk twardy 500GB. Ta konfiguracja jest wystarczająca do codziennych zastosowań w medycynie. Jednakże za każdym razem komputer CLINIO 3 może zostać indywidualnie przystosowany do zadań, które ma wykonywać. Dlatego, można również wybrać:

  • opcjonalny dysk SSD
  • do 16 GB pamięci RAM
  • procesorem Intel Core i7
  • oraz wiele innych opcji i rozszerzeń

Nieograniczone możliwości rozbudowy
Komputer CLINIO 3 jest wyposażony w gniazdo rozszerzeń PCIe 16x, do którego może być podłączonych szereg dodatkowych urządzeń, takich jak: frame grabbery, karty graficzne 3D, KVM i wiele innych. Dane mogą być odczytywane i zapisywane na dyskach optycznych przy użyciu niemal niewidocznego napędu DVD.

Urządzenia CLINIO 3 są zarejestrowane w Europie jako produkty medyczne w klasie I, zgodnie z Medyczną Dyrektywą Unijną 93/42/EEC. Posiadają również zgłoszenie do polskiego URPLiWB.

Strona główna | Aktualności | Oferta | Klienci | Kontakt | © 2024 Copyright DISOL Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rein Medical GmbH

Schwalmstraße 301
41238 Mönchengladbach
Niemcy
tel: +49 2161-6984-0
fax: +49 2161-6984-259
e-mail: info@reinmedical.com
www.reinmedical.com

Autoryzowany dystrybutor w Polsce: 

DISOL

ul. Klaudyny 18 lok. 58
01-684 Warszawa
Polska
tel./fax: +48 22 127-74-78
email:disol@disol.com.pl
www.disol.com.pl