Oferta
Rein Medical

Monitory i komputery medyczne all-in-one do zastosowań szpitalnychCLINIO 3 Monitor

Monitory medyczne CLINIO 3

Doskonała jakość obrazu
CLINIO 3 jest monitorem doskonale przystosowanym do pracy w środowisku medycznym: doskonała jakość obrazu, higieniczna obudowa, wiele różnorodnych wejść sygnałów video. Charakteryzuje się również konstrukcją bezwentylatorową zapewniająca łatwość czyszczenia i dezynfekcji oraz możliwością wyboru wielu opcji dodatkowych.

Higieniczna obudowa
Front monitora CLINIO 3 jest całkowicie płaski, bez żadnych krawędzi czy wystających przycisków. Znajdujący się poniżej wyświetlacza pasek poleceń jest wbudowany w przednią szybę monitora i działa na zasadzie pojemnościowo-projekcyjnego ( PCTA ) panelu dotykowego. Może być on z łatwością obsługiwany w rękawiczkach chirurgicznych. Istnieje możliwość zapisania w urządzeniu aż 10 rożnych profili użytkowników, z których 7 może być wywołanych bezpośrednio z panelu dotykowego.

Jednoczesne wyświetlanie dwóch obrazów
Dzięki szerokiej gamie wejść różnorodnych sygnałów video, monitor CLINIO 3 może wyświetlać obrazy z rożnych podłączonych do niego urządzeń medycznych. Istnieje możliwość jednoczesnego wyświetlania nawet dwóch obrazów: w trybie PiP ( Picture in Picture ) sub-obraz jest wyświetlany w małym okienku w obrazie podstawowym, w trybie PoP ( Picture over Picture ) jeden obraz jest wyświetlany obok drugiego.

Elegancki wygląd
Nowo zaprojektowana, znacznie cieńsza obudowa, dodatkowo poszerza zakres zastosowań dla monitorów CLINIO 3. Mogą być one stawiane zarówno na biurku, jak i montowane do ściany z wykorzystaniem ramion montażowych i systemu otworów VESA 100. Montując z kolei monitory CLINIO 3 na wózkach otrzymujemy mobilną stację przeglądową.

Urządzenia CLINIO 3 są zarejestrowane w Europie jako produkty medyczne w klasie I, zgodnie z Medyczną Dyrektywą Unijną 93/42/EEC. Posiadają również zgłoszenie do polskiego URPLiWB.

Obecnie w ofercie producenta są monitory CLINIO 3 w rozmiarze 24". W przyszłości planowane jest rozszerzenie portfolio dostępnych urządzeń również o monitory 27".

Strona główna | Aktualności | Oferta | Klienci | Kontakt | © 2024 Copyright DISOL Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rein Medical GmbH

Schwalmstraße 301
41238 Mönchengladbach
Niemcy
tel: +49 2161-6984-0
fax: +49 2161-6984-259
e-mail: info@reinmedical.com
www.reinmedical.com

Autoryzowany dystrybutor w Polsce: 

DISOL

ul. Klaudyny 18 lok. 58
01-684 Warszawa
Polska
tel./fax: +48 22 127-74-78
email:disol@disol.com.pl
www.disol.com.pl